FUCHS SINTOFLUID 75W80 od teraz z klasą jakości API GL-5 i GL-4

Olej FUCHS SINTOFLUID 75W80 z rozszerzoną specyfikacją API


Olej FUCHS SINTOFLUID 75W80 API GL-4 i GL-5

FUCHS SINTOFLUID 75W80 OD TERAZ API - GL-5 I GL-4

Olej przekładniowy FUCHS TITAN SINTOFLUID 75W80 otrzymał rozszerzoną specyfikację jakościową API i obecnie spełnia formalnie API GL-4 i GL-5. Jest to tylko informacja katalogowa, ponieważ nie zmieniono formulacji oleju. Spełniał on obie normy od wielu lat, jednak oficjalnie “na papierze” spełnia je od 2021 roku.
 


KONIEC Z WĄTPLIWOŚCIAMI PRZY DOBORZE OLEJU

Rozszerzenie API dla tego oleju, ułatwi nam komunikację z Wami, a konkretnie z tymi Klientami, którym proponujemy ten olej do skrzyń biegów wymagających oleju klasy API GL-4 np. skrzynie biegów OPEL M32. Od teraz nie będzie wątpliwości co do właściwego doboru tego oleju. Tym bardziej, że wyszukiwarka olejów FUCHS często zaleca stosowanie tego oleju do skrzyń biegów, w których zalecana jest klasa jakosci API GL-4.
 

FUCHS SINTOFLUID 75W80 dobór bez problemów

Olej w zestawie taniej

W ZESTAWIE OLEJ ZAWSZE TANIEJ

Przypominamy, że jeśli jesteś zainteresowany zakupem tego oleju, to dobierz zestaw pod swoje potrzeby. Kupując go w zestawie - zawsze oszczędzasz.
 

KUP SINTOFLUID 75W80

Oleje FUCHS SINTOFLUID 75W80 zapytaj o olej

Zamierzasz wymienić olej w skrzyni biegów lub masz problem z jego dobraniem?

Zapytaj nas bez zobowiazań. Chętnie pomożemy Ci we właściwym doborze i podpowiemy ile powinieneś wlać oleju do skrzyni biegów.

Komentarze, pytania i oceny

Postów nie znaleziono

NOWA OCENA I KOMENTARZ