BCS naprawa skrzyń biegów

Naprawa skrzyń biegów

Na naprawach manualnych skrzyń biegów znamy sie naprawdę dobrze, dlatego każda naprawa jest skuteczna. Powierzasz swoją skrzynię biegów w ręce doświadczonych mechaników, którzy od lat regenerują skrzynie biegów dla osób prywatnych, warsztatów i serwisów ASO.

Zapewnimy Ci:

 • precyzyjną i dokładną regenerację Twojej skrzyni biegów poprzedzoną szczegółową diagnozą,
 • jakość naprawy przewyższającą standardy serwisowe,
 • roczną, pisemną gwarancję,
 • fakturę lub paragon,
 • zwrot uszkodzonych części,
 • rekompensatę od 500 zł za wymianę skrzyni w przypadku awarii na gwarancji.

Szukasz solidnej naprawy manualnej skrzyni biegów? Skorzystaj TERAZ z formularza i prześlij zapytanie. Odpowiemy szybko i na temat.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych w powyższym formularzu będzie firma BCS Grzegorz... pokaż więcej

Regeneracja skrzyni biegów BCS SKRZYNIE BIEGÓW

Kompleksowa naprawa skrzyń biegówDlaczego robimy to najlepiej ?

Regeneracja skrzyni biegów to:

 • wiedza,
 • doświadczenie
 • umiejętności
 • odpowiednie narzędzia i części.

Posiadamy to wszystko, dlatego naprawiając skrzynię biegów dla Ciebie możemy Ci zaoferować:

 • profesjonalną usługę
 • gwarancję jakości
 • bezpieczną transakcję – jeśli w czasie gwarancji wystąpi konieczność demontażu skrzyni biegów w celu naprawy gwarancyjnej, zwrócimy Ci minimum 500 zł (w zależności od rodzaju samochodu) za przekładkę skrzyni.

Diagnoza usterek w skrzyni biegów Od tego zaczynamy.

Każda regeneracja skrzyń biegów poprzedzana jest staranną i szczegółową diagnozą. Dzięki diagnozie możemy określić zakres uszkodzeń i tym samym zakres naprawy skrzyni. Na podstawie diagnozy dostajesz kosztorys usługi.

Jeśli otrzymujemy od Ciebie akceptację, nasi mechanicy podejmują się naprawy skrzyni biegów i przywrócenia Twojej przekładni do należytej formy.

Gdy koszty naprawy przekraczają Twój budżet, możesz zrezygnować z dalszej naprawy. Koszt diagnozy w przypadku, gdy rezygnujesz z naprawy przekładni to 199 zł za skrzynię do samochodu osobowego lub 229 zł za skrzynię do auta dostawczego.

Opis naprawy skrzyń biegów BCS SKRZYNIE BIEGÓW

Regulacje - regeneracja skrzyń biegów BCS

Regulacja luzów i naciągi łożyskBez regulacji naprawa nie ma sensu

Prawidłowo zregenerowana skrzynia biegów wymaga precyzyjnych regulacji luzów na wałkach i wstepnych naciągów łożysk. Wiedza i odpowiednie narzędzia pozwalają, że robimy to perfekcyjnie. Dzięki temu masz pewność, iż regeneracja skrzyni biegów przeprowadzona jest profesjonalnie i solidnie, co pozwoli na długą eksploatację Twojej przekładni.

Jesli zlecasz gdzieś naprawę skrzyni biegów, upewnij się, że regulacje i naciągi wstepne łożysk zostaną przeprowadzone prawidłowo i czy w ogóle zostaną zrobione !

ZAPYTAJ O NAPRAWĘ


GWARANCJA NA NAPRAWĘ - 1 rok bez limitu kilometrówNaprawa skrzyni biegów bez żadnego ryzyka.

Ręczymy za jakość naszych napraw. Dzieki temu każda regeneracja skrzyń biegów przeprowadzona u nas otrzymuje 1 rok pisemnej gwarancji bez limitu kilometrów. Dodatkowo, gdyby nastapiła jakaś nieprzewidziana awaria skrzyni biegów związana z naszą naprawą - odbierzemy od Ciebie skrzynię biegów, usuniemy usterkę i dostarczymy sprawną przekładnię do Ciebie. Nie poniesiesz z tym faktem żadnych kosztów. Ponieważ taka awaria wiąże się z demontażem skrzyni, pokryjemy Ci koszty takiej operacji od 500 zł.

Zmniejszamy Twoje ryzyko do minimum. Weź to pod uwagę, gdy będziesz szukał alternatywnych rozwiazań na rynku. Naprawa skrzyni biegów bez gwarancji to spore ryzyko dla Ciebie.

1 rok gwarancji BCS naprawa skrzyń biegów
pisemna gwarancja BCS regeneracja skrzyni biegów
ubezpieczenie zakupu BCS naprawy skrzyń biegów
100% jakości BCS regeneracja skrzyń biegów

Naprawy skrzyń biegów - bezpieczna i legalna usługa

Naprawa skrzyni biegów u nas to najwyższa jakość usługi, ale dodatkowym aspektem bezpiecznej transakcji jest jej legalność. Przy finalizacji transakcji zawsze dostajesz u nas dokument sprzedaży usługi - paragon fiskalny lub fakturę vat.

Jeśli zdecydujesz się na naprawę skrzyni biegów w miejscu, w którym po naprawie nie dostanieszy takich dokumentów, to tak na prawdę nie masz żadnych praw jako kupujący (!) i gdy wystapią problemy ze skrzynią, to istnieje duże ryzyko, że pozostaniesz z nimi sam. Weź to po uwagę, bo dla jakości usługi i Twojego "swiętego spokoju" bardzo ważne jest gdzie odywa się naprawa skrzyni biegów. Cena usługi nie zawsze jest najważniejsza.

Legalny zakup usługi - naprawa skrzyń biegów BCS

Oleje przekładniowe do naprawy skrzyni biegów BCS

Odpowiedni olej po regeneracji skrzyni biegówDobierzemy najlepszy olej przekładniowy dla Ciebie

Właściwy olej przekładniowy po naprawie skrzyni biegów to więcej niż połowa sukcesu eksploatacji takiej skrzyni. Przy naprawe zawsze proponujemy najlepszy olej do danej skrzyni. Możesz skorzystać z naszej propozycji lub nabyć olej gdzie indziej. Jeśli nie wiesz jaki olej wlać do swojej skrzyni biegów zapytaj nas

ZAPYTAJ O OLEJ


Dostawa skrzyni biegów do CiebieNawet do 24 godzin na wskazany adres

Skrzynię biegów dostarczy do Ciebie firma kurierska TNT. Skrzynię biegów wyślemy do Ciebie zabezpieczoną na palecie. Gdy kurier odbierze paczkę od nas prześlemy do Ciebie numer listu przewozowego. Będziesz mógł śledzić losy przesyłki na stronie firmy kurierskiej. Wraz ze skrzynią w przesyłce będzie olej (jeśli zamówiełeś) i pełna dokumentacja - w tym gwarancja i faktura lub paragon.

Więcej o dostawie

Dostawa towaru
Przesyłka skrzyni biegów

Skrzynie biegów BCS - pomoc

Możesz liczyć na naszą pomoc

Kupując u nas skrzynię biegów lub ją naprawiając nie zostajesz sam po zakupie. W każdym momencie możesz liczyć na bezpłatną pomoc w kwestiach technicznych dotyczących zakupionej przekładni. Jeśli pojawiłyby się jakiekolwiek problemy eksploatacyjne to pomożemy Ci je rozwiązać. Zawsze odbieramy telefony i odpisujemy na maile.

Skontaktuj się z nami telefonicznie:

601500888

lub

Napisz do nas

Szukasz skrzyni biegów do swojego auta lub jej naprawy?

Skontaktuj się koniecznie z nami

Przedstawimy Ci najlepszą ofertę z pisemną gwarancją. Zdaj się na nasze doświadczenie i wiedzę. Na skrzyniach biegów i ich naprawach znamy się najlepiej.

LUB NAPISZ

Skorzystaj z formularza

Adres
BCS - SKRZYNIE BIEGÓW
ul. Mikołajczyka 63A
41-200 Sosnowiec

32 290 43 44

601 500 888

DOJAZD DO NAS