naprawa-skrzyn-biegów

Naprawa skrzyń biegów

Na naprawach manualnych skrzyń biegów znamy sie naprawdę dobrze, dlatego każda naprawa jest skuteczna. Powierzasz swoją skrzynię biegów w ręce doświadczonych mechaników, którzy od lat regenerują skrzynie biegów dla osób prywatnych, warsztatów i serwisów ASO.

Zapewnimy Ci:

 • precyzyjną i dokładną regenerację Twojej skrzyni biegów poprzedzoną szczegółową diagnozą,
 • jakość naprawy przewyższającą standardy serwisowe,
 • roczną, pisemną gwarancję,
 • fakturę lub paragon,
 • zwrot uszkodzonych części,
 • rekompensatę od 300 zł za wymianę skrzyni w przypadku awarii na gwarancji.

Szukasz solidnej naprawy skrzyni biegów? Skorzystaj TERAZ z formularza i prześlij zapytanie. Odpowiemy szybko i na temat.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych w powyższym formularzu będzie firma BCS Grzegorz... pokaż więcej

Remont skrzyni biegów BCS SKRZYNIE BIEGÓW

Kompleksowa naprawa skrzyń biegówDlaczego robimy to najlepiej ?

Regeneracja skrzyni biegów to:

 • wiedza,
 • doświadczenie
 • umiejętności
 • odpowiednie narzędzia i części.

Posiadamy to wszystko, dlatego naprawiając skrzynię biegów dla Ciebie możemy Ci zaoferować:

 • profesjonalną usługę
 • gwarancję jakości
 • bezpieczną transakcję – jeśli w czasie gwarancji wystąpi konieczność demontażu skrzyni biegów w celu naprawy gwarancyjnej, zwrócimy Ci do 300 zł za przekładkę skrzyni.

Diagnoza usterek w skrzyni biegów Od tego zaczynamy kontakt z Twoją skrzynią

Wszystkie regeneracje skrzyń biegów poprzedzamy staranną i szczegółową diagnozą. Dzięki diagnozie możemy określić zakres uszkodzeń i tym samym zakres naprawy skrzyni. Na podstawie diagnozy dostajesz kosztorys naprawy.

Jeśli otrzymujemy od Ciebie akceptację, nasi mechanicy podejmują się naprawy skrzyni biegów i przywrócenia Twojej przekładni do należytej formy.

Gdy koszty naprawy przekraczają Twój budżet, możesz zrezygnować z dalszej naprawy. Koszt diagnozy w przypadku, gdy rezygnujesz z regeneracji skrzyni biegów to tylko 99 zł.

Opis naprawy BCS SKRZYNIE BIEGÓW

Regulacje skrzynie biegów BCS

Regulacja luzów i naciągi łożyskBez regulacji naprawa nie ma sensu

Regulacje luzów na wałkach i wstepne naciągi łożysk to najistotniejszy etap naprawy skrzyni biegów. Wiedza i odpowiednie narzędzia pozwalają, że robimy to perfekcyjnie. Dzięki temu masz pewność, iż regeneracja skrzyni biegów przeprowadzona jest profesjonalnie i solidnie, co pozwoli na długą eksploatację Twojej przekładni.

Jesli zlecasz gdzieś naprawę skrzyni biegów, upewnij się, że regulacje i naciągi wstepne łożysk zostaną przeprowadzone prawidłowo i czy w ogóle zostaną zrobione !

ZAPYTAJ O NAPRAWĘ


GWARANCJA NA NAPRAWĘ - 1 rok bez limitu kilometrówNaprawa skrzyni biegów bez żadnego ryzyka.

Ręczymy za jakość naszych napraw. Dzieki temu bez obaw udzielamy Ci 1 rok gwarancji na naprawę Twojej skrzyni biegów. Dodatkowo, gdyby nastapiła jakaś nieprzewidziana awaria skrzyni biegów związana z naszą naprawą - odbierzemy od Ciebie skrzynię biegów, usuniemy usterkę i dostarczymy sprawną przekładnię do Ciebie. Nie poniesiesz z tym faktem żadnych kosztów. Ponieważ taka awaria wiąże się z demontażem skrzyni, pokryjemy Ci koszty takiej operacji do 300 zł.

Zmniejszamy Twoje ryzyko do minimum. Weź to pod uwagę, gdy będziesz szukał alternatywnych rozwiazań na rynku. Naprawa skrzyni biegów bez gwarancji to spore ryzyko dla Ciebie.

1 rok gwarancji BCS SKRZYNIE BIEGÓW
pisemna gwarancja BCS SKRZYNIE BIEGÓW
ubezpieczenie zakupu BCS SKRZYNIE BIEGÓW
100% jakości BCS SKRZYNIE BIEGÓW

Bezpieczny i legalny zakup

Naprawa skrzyni biegów u nas to najwyższa jakość usługi, ale dodatkowym aspektem bezpiecznej transakcji jest jej legalność. Przy finalizacji transakcji zawsze dostajesz u nas dokument sprzedaży usługi - paragon fiskalny lub fakturę vat.

Jeśli zdecydujesz się na naprawę skrzyni biegów w miejscu, w którym po naprawie nie dostanieszy takich dokumentów, to tak na prawdę nie masz żadnych praw jako kupujący (!) i gdy wystapią problemy ze skrzynią, to istnieje duże ryzyko, że pozostaniesz z nimi sam. Weź to po uwagę, gdy zlecasz gdziekolwiek naprawę skrzyni biegów.

Legalny zakup skrzyni biegów

Oleje przekładniowe

Odpowiedni olej do skrzyni biegówDobierzemy najlepszy olej przekładniowy dla Ciebie

Właściwy olej przekładniowy po naprawie skrzyni biegów to więcej niż połowa sukcesu eksploatacji takiej skrzyni. Przy naprawe zawsze proponujemy najlepszy olej do danej skrzyni. Możesz skorzystać z naszej propozycji lub nabyć olej gdzie indziej. Jeśli nie wiesz jaki olej wlać do swojej skrzyni biegów zapytaj nas

ZAPYTAJ O OLEJ


Dostawa skrzyni biegów do CiebieNawet do 24 godzin na wskazany adres

Skrzynię biegów dostarczy do Ciebie firma kurierska TNT. Skrzynię biegów wyślemy do Ciebie zabezpieczoną na palecie. Gdy kurier odbierze paczkę od nas prześlemy do Ciebie numer listu przewozowego. Będziesz mógł śledzić losy przesyłki na stronie firmy kurierskiej. Wraz ze skrzynią w przesyłce będzie olej (jeśli zamówiełeś) i pełna dokumentacja - w tym gwarancja i faktura lub paragon.

Więcej o dostawie

Dostawa towaru
Przesyłka skrzyni biegów

Skrzynie biegów BCS - pomoc

Możesz liczyć na naszą pomoc

Kupując u nas skrzynię biegów lub ją naprawiając nie zostajesz sam po zakupie. W każdym momencie możesz liczyć na bezpłatną pomoc w kwestiach technicznych dotyczących zakupionej przekładni. Jeśli pojawiłyby się jakiekolwiek problemy eksploatacyjne to pomożemy Ci je rozwiązać. Zawsze odbieramy telefony i odpisujemy na maile.

Skontaktuj się z nami telefonicznie:

601500888

lub

Napisz do nas

Szukasz skrzyni biegów do swojego auta lub jej naprawy?

Skontaktuj się koniecznie z nami

Przedstawimy Ci najlepszą ofertę z pisemną gwarancją. Zdaj się na nasze doświadczenie i wiedzę. Na skrzyniach biegów i ich naprawach znamy się najlepiej.

LUB NAPISZ

Skorzystaj z formularza

Adres
BCS - SKRZYNIE BIEGÓW
ul. Mikołajczyka 63A
41-200 Sosnowiec

32 290 43 44

601 500 888

DOJAZD DO NAS