www.skrzynie.com.pl - odstąpienie od umowy - zwrot Prawo odstąpienia od umowy

PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

INFORMACJA DLA KONSUMENTA O PRAWIE ODSTĄPIENIA OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ

Będąc konsumentem masz prawo odstąpić od umowy zawartej w naszym sklepie internetowym - www.skrzynie.com.pl - w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym wszedłeś w posiadanie rzeczy lub, w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Ciebie weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, musisz poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną). Oświadczenie możesz przesłać na przykład:

  • pisemnie na adres: BCS Grzegorz Makowski; ul. Mikołajczyka 63A; 41-200 Sosnowiec; tel. 32 290 43 44.

  • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sklep@skrzynie.com.pl

  • w formie elektronicznej za pomocą formularza, który znajduje sie na dole strony.

Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta oraz dodatkowo dostępny jest na stronie naszego sklepu pod linkiem poniżej. Dla Twojej wygody dokument jest dostępny w trzech formatach:

  • PDF - nieedytowalny - do wydruku i do wypisania "ręcznie". W celu otwarcia pliku należy skorzystać z programu Adobe Reader lub innego do odczytu plików PDF. Adobe Reader jest do pobrania bezpłatnie na stronie internetowej - link
  • DOC - edytowalny na komputerze - do odczytu w programie Microsoft Word
  • ODT - edytowalny na komputerze - do odczytu w programie OpenOffice - do pobrania bezpłatnie na stronie - link

wzór formularza odstąpienia od umowy odstąpienie od umowy pdf odstąpienie od umowy doc odstąpienie od umowy odt

Możesz skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, abyś wysłał informację dotyczącą wykonania przysługującego Ci prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwrócimy Ci wszystkie otrzymane od Ciebie płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Ciebie sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Twojej decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Ciebie użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziłeś się na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosisz żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Jeżeli otrzymałeś rzecz, to proszę odesłać lub przekazać ją nam na adres: BCS; ul. Mikołajczyka 63A; 41-200 Sosnowiec niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowałeś nas o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślesz nam rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będziesz musiał ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadasz tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Szukasz manualnej skrzyni biegów lub chciałbyś ją naprawić ?

Skontaktuj się koniecznie z nami

Przedstawimy Ci najlepszą ofertę z pisemną gwarancją. Zdaj się na nasze doświadczenie i wiedzę. Na skrzyniach biegów i ich naprawach znamy się najlepiej.

LUB NAPISZ

Skorzystaj z formularza

Adres
BCS - SKRZYNIE BIEGÓW
ul. Mikołajczyka 63A
41-200 Sosnowiec

32 290 43 44

601 500 888

DOJAZD DO NAS