www.skrzynie.com.pl - dokumenty zakupu DOKUMENTY PRZY ZAKUPIE

DOKUMENTY PRZY ZAKUPIE

KATEGORIE W SKLEPIE

DOKUMENTY DO ZAKUPU SKRZYNI BIEGÓWU NAS FAKTURA / PARAGON CZY GWARANCJA - TO STANDARD.

Wbrew pozorom dokumenty przy zakupie skrzyni biegów są bardzo ważne. Spisane warunki gwarancji sprawią, że nie będziesz miał wątpliwości co do swoich praw w przypadku reklamacji. Natomiast paragon lub faktura legalizują zakup. Bez tego nie możesz liczyć na swoje prawa jako kupujący. Zastanów sie nad tym, gdybyś znalazł na rynku "atrakcyjną" ofertę bez paragonu czy faktury, a o gwarancji nie wspominając.

U nas kupujesz normalnie. Nie musisz prosić sie o paragon, fakturę, gwarancję. Nie musisz dopłacać VATu za wystawienie faktury. U nas wszystkie ceny są BRUTTO !

www.skrzynie.com.pl - dokumenty przy zakupie

FAKTURA LUB PARAGON FISKALNYKUPUJ LEGALNIE!

Kupując skrzynię biegów, a także jakikolwiek towar w naszym sklepie, otrzymujesz dowód zakupu w formie paragonu fiskalnego lub fakturę vat. To bardzo istotne dokumenty, szczególnie przy zakupie skrzyni biegów. Te dokumenty dają Ci prawa jako kupującemu, co jest ważne w przypadku awarii zakupionej skrzyni biegów.

Ku przestrodze – jeśli chcesz kupić gdziekolwiek skrzynię biegów, zawsze pytaj czy dostaniesz paragon lub fakturę, ponieważ bez tych dokumentów nie masz żadnych praw jako kupujący. Pomoc sprzedawcy w przypadku awarii skrzyni biegów będzie zależała tylko od jego „widzimisię”.


www.skrzynie.com.pl - pisemna gwarancja

PISEMNA GWARANCJATWOJE PRAWA GWARANCYJNE CZARNO NA BIAŁYM

Do zakupionej skrzyni biegów otrzymujesz od nas gwarancję na piśmie. Nie jest to zdanie „UDZIELAMY GWARANCJI” lub „GWARANCJA ROZRUCHOWA” napisane na skrawku papieru, ale zestaw informacji dotyczących Twoich praw gwarancyjnych i rzeczy, które należy wykonać, aby skrzynia działała prawidłowo.

WIĘCEJ O GWARANCJI


www.skrzynie.com.pl - instrukcja montażu skrzyni biegów

OGÓLNA INSTRUKCJA MONTAŻU

Opracowaliśmy dla Ciebie instrukcję montażu zawierającą informacje, które mogą być pomocne przy montażu skrzyni biegów. Wśród informacji, które od nas otrzymasz, może znaleźć się nazwa i ilość oleju, który należy wlać do zakupionej skrzyni biegów.


www.skrzynie.com.pl - możliwość zwrotu towaru

KUPUJESZ NA ODLEGŁOŚĆ?MASZ MOŻLIWOŚĆ ZWROTU TOWARU

Wśród dokumentów, które otrzymujesz, znajdują się też informacje o możliwości odstąpienia od umowy oraz pomocny formularz, z którego możesz skorzystać jeśli chciałbyś zwrócić zakupiony towar. Zgodnie z prawem, możesz nam zwrócić zakupy do 14 dni od momentu otrzymania towaru. Możesz je odwieźć do nas lub odesłać na swój koszt.

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Szukasz manualnej skrzyni biegów lub chciałbyś ją naprawić ?

Skontaktuj się koniecznie z nami

Przedstawimy Ci najlepszą ofertę z pisemną gwarancją. Zdaj się na nasze doświadczenie i wiedzę. Na skrzyniach biegów i ich naprawach znamy się najlepiej.

LUB NAPISZ

Skorzystaj z formularza

Adres
BCS - SKRZYNIE BIEGÓW
ul. Mikołajczyka 63A
41-200 Sosnowiec

32 290 43 44

601 500 888

DOJAZD DO NAS