VW G052171A2 - olej przekładniowy - serwisowy (OEM) - 1 litr

Oszczędzasz 12%
VW G 052 171 A2
116.89 
103.00 
Oszczędzasz: 13.89 zł (12%)
G052171A2
Dostępny


+
przechowaj Porównaj
  • Zapytaj o produkt

Dane produktu

Dane produktu

Marka :
VOLKSWAGEN

Oleje przekładniowe

Normy i rekomendacje:
  • VW TL 521 71 (G 052 171 A2)
Producent oleju:
VW
Serwisowe/oryginalne:
AUDI / VW / SKODA / SEAT
Zastosowanie:
Skrzynie manualne

Opis produktu

Olej przekładniowy VW G 052 171 A2 Olej serwisowy - AUDI - SEAT - SKODA - VOLKSWAGEN VW

Serwisowy olej przekładniowy G 052171A2 rekomendowany jest przez serwisy do większości 6 - biegowych manualnych skrzyń biegów AUDI, VOLKSWAGEN VW, SKODA i SEAT. Sześciobiegowe skrzynie biegów VAG są bardzo czułe na jakość oleju, dlatego niezwykle ważną rzeczą jest dobór oleju do skrzyń biegów tego typu. Olej do skrzyń biegów G 052 171 A2 spełnia normę VW TL 521 71.

Olej przekładniowy VW G052171A2
Jak dobrać olej do skrzyni biegów - www.skrzynie.com.pl

Dobór oleju VW G 052171 A2 do skrzyni biegów

Olej do skrzyń biegów VW G 052 171 A2, powinien być dobierany na podstawie zaleceń producenta skrzyni biegów. Wyznacznikiem oleju i jego ilości jest symbol skrzyni biegów. Dokumentacja techniczna jednoznacznie określa symbol oleju, który powinien być zastosowany w danej skrzyni biegów. Należy pamiętać, że niektóre oleje są niezamienialne i zastosowanie nieodpowiedniego oleju, może szybko doprowadzić do uszkodzenia skrzyni biegów. Szczególnie jest to ważne w skrzyniach biegów sześciobiegowych. 

Jeśli masz wątpliwości i nie wiesz jaki olej do skrzyni biegów zastosować, skorzystaj z naszej wiedzy. Chętnie Ci pomożemy - 

ZAPYTAJ O OLEJ


Ilość oleju w skrzyniWażny czynnik eksploatacji przekładni

Niewłaściwy poziom oleju w skrzyni biegów to szybka droga do awarii przekładni. Ilość oleju w skrzyni biegów określona jest przez producenta samochodu i należy przestrzegać tego zalecenia.  Wlewając olej do skrzyni biegów, zadbaj aby wlać go tyle ile jest wymagane. Pamiętaj, że nie zawsze otwór kontrolny w skrzyni jest miarodajny do określenia poziomu oleju w skrzyni biegów.

Skrzynie biegów 6 biegowe wymagają szczególnego zadbania o odpowiednią ilość oleju, gdyż ze względów konstrukcyjnych najczęściej wysokie biegi są położone w przekładni najwyżej i brak nawet małej ilości oleju może doprowadzić do braku smarowania tych elementów. Zwróć też uwagę, czy w czasie eksploatacji, nie ma wycieków oleju ze skrzyni. Ubytki oleju należy niezwłocznie uzupełnić, a miejsca wycieków doszczelnić. 

Ilość oleju w skrzyni biegów - www.skrzynie.com.pl

www.skrzynie.com.pl-zamiennik oleju VW G052171

Idealny zamiennik oleju VW G052171A2FUCHS TITAN SINTOFLUID 75W

Olej serwisowy VW G052171 można zastąpić równie dobrym, ale tańszym w pełni syntetycznym olejem firmy FUCHS - TITAN SINTOFLUID 75W. Koncern FUCHS produkuje dla grupy VAG (Audi, Volkswagen, Skoda, Seat, Porsche) większość olejów na pierwsze zalanie w fabryce i do butelek serwisowych, dlatego można zaufać jakości olejów FUCHS. Wspomniany olej posiada odpowiedni pakiet dodatków i rekomendację do zalania skrzyń biegów, które wymagają oleju VW G052171A2.

WIĘCEJ O TYM OLEJU

Dostawa oleju do CiebieNawet do 24 godzin na wskazany adres

Olej dostarczymy do Ciebie starannie zapakowany i zabezpieczony w kartonowym pudełku. W zależności od sposobu dostawy , dostarczy go do Ciebie firma kurierska TNT lub DPD, albo odbierzesz swój olej w PACZKOMACIE INPOST. Olej możesz również odebrać osobiście, w dni robocze,  w siedzibie naszej firmy w godz. 8.00 - 16.00.

Więcej o dostawie

Dostawa skrzyni biegówPrzesyłka skrzyni biegów

 

Zwiń

Koszty dostawy

Kurier - przedpłata 16.97 
Kurier - pobranie 16.97 
Odbiór - osobisty 0.00 
Paczkomaty - INPOST 12.97 
Powyższe koszty dotyczą 1 sztuki danego produktu.
Koszty dostawy wybranych kilku produktów można zobaczyć w podsumowaniu zamówienia w kasie sklepu.

Opinie

Postów nie znaleziono

Napisz opinię