NAPRAWA SKRZYŃ BIEGÓW PF6JAK NAPRAWIAMY SKRZYNIE BIEGÓW PF6 ?

Jedną z naszych specjalizacji jest naprawa skrzyń biegów PF6. Z naszej oferty korzysta wiele warsztatów w Polsce i Europie, a także rzesza Klientów indywidualnych. Posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne, serwisowe części zamienne i doświadczonych mechaników, dzięki temu naprawy skrzyń biegów PF6 wykonujemy na najwyższym poziomie.

Przeczytaj poniżej jak będzie wyglądać naprawa skrzyni biegów PF6 u nas.


Przyjęcie i diagnoza uszkodzeń skrzyni biegów PF6

Podejmując się naprawy Twojej skrzyni biegów PF6 musimy stwierdzić co tak naprawdę się w niej zepsuło. Diagnoza uszkodzeń to rozebranie przekładni na najmniejsze elementy i dokładne sprawdzenie poszczególnych elementów skrzyni biegów.

Na podstawie informacji, które podałeś nam przy przyjęciu skrzyni biegów do naprawy, zwracamy szczególną uwagę na elementy, które mogły być przyczyna podanych przez Ciebie objawów. Następnie bierzemy pod lupę pozostałe elementy.

Po diagnozie mamy wszystko czarno na białym, jakiej interwencji wymaga Twoja skrzynia biegów PF6.

opis ogólny naprawa weryfikacja

naprawy lp decyzja po weryfikacji

Twoja decyzja o naprawie skrzyni biegów

W wielu przypadkach naprawa kończy się na wymianie łożysk i regulacjach. Cenę takiej usługi możesz szybko poznać w naszym sklepie.

Inną opcją naprawy jest regeneracja skrzyni biegów PF6 w większym zakresie niż tylko wymiana łożysk, co może wyniknąć po diagnozie uszkodzeń. W takim przypadku dostaniesz od nas szczegółowy kosztorys, na podstawie którego będziesz mógł podjąć decyzję o naprawie. Jeśli koszty przekroczą Twój budżet, możesz oczywiście zrezygnować z naprawy. W takim przypadku istnieje jeszcze możliwość zakupienia u nas zregenerowanej skrzyni biegów PF6 do Twojego samochodu.


Naprawa Twojej skrzyni biegów PF6

Jeśli zdecydujesz się na naprawę wykonamy ją dla Ciepie pedantycznie i precyzyjnie. Możesz liczyć na jakość przewyższającą standardy serwisowe. Zastosujemy w Twojej skrzyni PF6 najwyższej jakości łożyska, a w przypadku innych części nabędziemy je w serwisie. Po dokładnym złożeniu skrzyni biegów wykonamy na niej wszelkie konieczne regulacje, takie jak naciągi wstępne łożysk i zniwelujemy luzy wzdłużne wałków. Po tych operacjach skrzynia będzie gotowa do montażu i zalania olejem. W zakresie naprawy przewidziany jest też montaż uszczelniaczy, które otrzymasz od nas gratis.

naprawy sk koło klucz

opis produkt dostawa tnt 1

Transport - zorganizujemy wszystko za Ciebie

Odległość do nas to nie problem. Zadbamy o transport Twojej skrzyni biegów do naprawy i odeślemy ją do Ciebie po wykonanej usłudze. Wyślemy do Ciebie specjalne opakowanie do bezpiecznego transportu Twojej skrzyni biegów.

Jest również możliwość kompleksowej usługi u nas z demontażem skrzyni biegów z Twojego samochodu u nas - wystarczy że podstawisz samochód..


Gwarancja i dokumenty - Twoja bezpieczna transakcja

Na naprawę Twojej skrzyni biegów udzielimy Ci rok gwarancji, niezależnie od ilości przejechanych kilometrów. Mimo, iż bardzo dbamy o zminimalizowanie wystąpienia ponownej awarii, to gdyby w czasie gwarancji wystąpiła usterka w Twojej skrzyni, oczywiście nie zostaniesz sam z problemem - naprawimy ją ponownie. Koszty transportu leżą wtedy po naszej stronie, a koszty demontażu zrekompensujemy Ci do kwoty 500 zł brutto.

Każda naprawa dokumentowana jest paragonem fiskalnym lub fakturą vat. Z dowodem zakupu otrzymasz od nas pisemne warunki gwarancji.

opis produkt bezpieczny zakup