www.skrzynie.com.pl - poradniki - skrzynie biegów RENAULT OLEJE RENAULT - OLEJE PRZEKŁADNIOWE

KATEGORIE W SKLEPIE

Masz problem ze skrzynią RENAULT?

Pomożemy!

Zapytaj

Zadzwoń teraz


32 290 43 44

OLEJE PRZEKŁADNIOWE DO SKRZYŃ BIEGÓW RENAULT

W ostatnim czasie RENAULT dedykuje do większości swoich skrzyń biegów jeden rodzaj oleju - ELF TRANSELF NFP 75W80, dlatego wybór oleju jest stosunkowo prosty. Ważna jest też ilość oleju w skrzyni biegów która w zasadniczy skposób wpływa  na żywotność skrzyni biegów. Poniżej przedstawiamy oleje serwisowe RENAULT i ich zamienniki, które możesz zastosować w swojej przekładni.

Jeśli nie wiesz jaki olej zastosować do skrzyni biegów RENAULT, skorzystaj z naszej wiedzy. Kliknij w przycisk poniżej - dobierzemy dla Ciebie właściwy olej.

ZAPYTAJ O OLEJ

Olej przekładniowy ELF TRANSELF NFJ 75W80

OLEJ ELF TRANSELF NFJ 75W80

Renault przez ostatnich kilka lat dedykował ten olej do skrzyń pięciobiegowy. Obecnie jego właściwości ma olej ELF TRANSELF NFP 75W80, który otrzymał dopuszczenia do wiekszości skrzyń biegów RENAULT. W zwiazku z tym wycofaliśmy ze sprzedaży olej o symbolu NFJ, biorąc również pod uwagę, iż praktycznie nie różnił się on cenowo od oleju NFP


Olej przekładniowy NFP ELF TRANSELF 75W80

OLEJ ELF TRANSELF NFP 75W80

Olej przekładniowy ELF TRANSELF NFP 75W80 stosowany jest przez RENAULT jako olej serwisowy do zalewania wiekszości skrzyń biegów tego koncernu. Olej ten doskonale sprawdza sie zarówno w skrzyniach biegów pięciobiegowych jak i sześciobiegowych w samochodach osobowych i dostawczych. ELF NFP jest syntetycznym olejem przekładniowym zaopatrzonym w bogaty pakiet dodatków , w tym dodatki EP.  Olej ELF NFP 75W80 dostępny jest w opakowaniach 1 litr i 0,5 litra. 

Zobacz zamiennik tego oleju >

WIĘCEJ O TYM OLEJU


Olej przekładniowyFUCHS SINTOFLUID 75W80 ZAMIENNIK OLEJU VW G052911A2

OLEJ FUCHS SINTOFLUID 75W80ZAMIENNIK OLEJU ELF TRANSELF NFP 75W80

Najwyższej jakości syntetyczny olej przekładniowy firmy FUCHS, który doskonale sprawdza się jako zamiennik oleju ELF TRANSELF NFP 75W80. Olej o wyjątkowo trwały i odporny na ekstremalnie wysokie obciążenia. 

WIĘCEJ O TYM OLEJU


Oleje FUCHS SINTOFLUID 75W80 zapytaj o olej

Zamierzasz wymienić olej w skrzyni biegów lub masz problem z jego dobraniem?

Zapytaj nas bez zobowiazań. Chętnie pomożemy Ci we właściwym doborze oleju i podpowiemy ile powinieneś wlać oleju do skrzyni biegów.


Oleje FUCHS SINTOFLUID 75W80 zapytaj o olej

Potrzebujesz olej do takiej skrzyni?

Chetnie pomożemy Ci w doborze oleju do Twojej skrzyni biegów. Wyslij teraz pytanie bez zobowiązań.